Środowisko - Informacje i komunikaty

15-12-2017

KOLEKTORY SŁONECZNE I FOTOWOLTAIKA Z DOTACJĄ! PROGRAM GRUPOWY DLA MIESZKAŃCÓW ORAZ PODMIOTÓW GOSPODARCZYCH Z TERENU MIASTA I GMINY KROŚNIEWICE: Gmina Krośniewice

KOLEKTORY SŁONECZNE I FOTOWOLTAIKA Z DOTACJĄ! PROGRAM GRUPOWY DLA MIESZKAŃCÓW ORAZ PODMIOTÓW GOSPODARCZYCH Z TERENU MIASTA I GMINY KROŚNIEWICE

Szanowni Państwo – Mieszkańcy Miasta i Gminy Krośniewice, nawiązując do Państwa zainteresowania programami dofinansowań na odnawialne źródła energii, pragniemy zainteresować Państwa ofertą Firmy Promag Polska Sp. z o.o.

Kilka słów o Naszej Firmie:

Firma Promag Polska istnieje na rynku ponad 16 lat i jest liderem w zakresie instalacji solarnych. W swoim portfolio posiadamy również kolektory słoneczne, pompy ciepła, kotły, wymienniki ciepła oraz wiele innych urządzeń hydraulicznych. Możemy pochwalić się ponad 10 tysiącami wykonanych instalacji oraz dwukrotnie większą liczbą instalacji serwisowanych przez naszą Firmę.

W tym roku oprócz współpracy w zakresie B2C oraz B2B wprowadziliśmy ofertę programów grupowych skierowanych głównie do Gmin.

Program:

Program grupowych dofinansowań jest programem całkowicie niezależnym i dotowanym jedynie ze środków niepublicznych organizowanych przez naszą firmę dzięki współpracy z naszymi partnerami handlowymi oraz Fundacją Ochrony Środowiska Help Energy. W ramach tego przedsięwzięcia gwarantujemy Mieszkańcom i Przedsiębiorcom wybranych Gmin instalacje w cenach 50% niższych niż te dostępne na rynku.

Jedynym warunkiem uzyskania tego dofinansowania jest zebranie określonej grupy osób niezbędnych do realizacji przedsięwzięcia – 50 osób.

Istotne jest to, że każdy zainteresowany może zamówić więcej niż jedną instalacje – np. 3 x 3 kW.

Instalacje skierowane są do osób fizycznych, przedsiębiorstw oraz innych instytucji takich, jak np.: Parafie, Szkoły etc.

Zapraszamy na spotkanie z przedstawicielami Firmy w dniu 28 grudnia 2017 r., o godz. 18:00 w sali konferencyjnej Szkoły Podstawowej nr 1 w Krośniewicach (wejście od ul. Kwiatowej).

Więcej informacji pod nr tel. 513 009 045; 513 008 527

attach_file Załączniki