AKTUALNOŚCI

24-07-2019

Akademia Piłkarska Reissa informuje: Do końca lipca bezpłatne treningi i piłka w prezencie: Gmina Krośniewice

Akademia Piłkarska Reissa informuje: Do końca lipca bezpłatne treningi i piłka w prezencie

To już prawie półmetek wakacji, w związku z tym Akademia Piłkarska Reissa, prowadząca na co dzień treningi w Krośniewicach, na Stadionie Miejskim przy ul. Kolejowej 21, w każdy wtorek i czwartek zaprasza do udziału w swojej lipcowej promocji. Każde dziecko, które dołączy do Akademii jeszcze w lipcu będzie mogło skorzystać z promocji bezpłatnych treningów do końca miesiąca i otrzyma piłkę klubu w prezencie.

Jednocześnie klub oferuje swoim zawodnikom możliwość obycia aż 5 treningów w tygodniu przez całe wakacje. Na co dzień trenuje w niej ponad 7400 chłopców i dziewczynek w około 130 lokalizacjach pod okiem profesjonalnej kadry trenerskiej. Zajęcia odbywają się na odpowiednio do tego przygotowanych obiektach sportowych. Klub zapewnia swoim zawodnikom ciągłość rozwoju, aż do seniora.

Akademia zapewnia swoim podopiecznym ubezpieczenie zdrowotne, konsultacje z fizjoterapeutą klubowym w przypadku ewentualnych kontuzji, pomoc dietetyka, a także wsparcie psychologa.

Piłkarze Akademii poza treningami przez cały rok uczestniczą w cyklicznych turniejach: Otwiera zewnętrzny odsyłacz w nowym oknieReiss Cup, Otwiera zewnętrzny odsyłacz w nowym oknieTurnieje Regionów, Otwiera zewnętrzny odsyłacz w nowym oknieFootballPro Cup Masters i Otwiera zewnętrzny odsyłacz w nowym oknierozgrywki WLLP, podczas których otrzymują oni nagrody i medale.

Szczegółowe informacje dostępne na stronie Otwiera zewnętrzny odsyłacz w nowym oknieakademiareissa.pl i pod numerem telefonu 502 741 749.

Wybierz swoją lokalizację i dołącz do Akademii.

attach_file Załączniki

Ikona png reiss.png png 9,75 kB
Ikona png reiss.png png 9,75 kB