AKTUALNOŚCI

30-07-2019

"Gdyby cię nie było...": Gmina Krośniewice

"Gdyby cię nie było..."

Chcielibyśmy serdecznie zaprosić mieszkańców naszej Gminy do wzięcia udziału w konkursie „Gdyby Cię nie było...", który realizowany jest przez Pana Miłosza Łaskiego we współpracy ze znanym influencerem Danielem Rusinem (Reżyser Życia).

Celem konkursu jest pobudzanie lokalnego patriotyzmu oraz kształtowanie wzorca autorytetu.

Zadanie konkursowe polega na stworzeniu krótkiego filmu przedstawiającego wybraną przez uczestnika postać, która jego zdaniem zasługuje na miano lokalnego bohatera.

Zwycięzcy wezmą udział w warsztatach filmowych, które poprowadzi dla nich Reżyser Życia, otrzymają zaproszenie na plan zdjęciowy, na którym będą znani aktorzy i youtuberzy, a także wstęp do Muzeum Żołnierzy Wyklętych i Więźniów Politycznych PRL w Warszawie.

Ponadto, dwa najlepsze filmy konkursowe wybrane przez Komisję Konkursową zostaną udostępnione na oficjalnym profilu Reżysera Życia w serwisie społecznościowym Facebook, a ich autorzy otrzymają atrakcyjną nagrodę rzeczową. Do jednej z osób trafi aparat Canon 1300D, którym nagrywane były filmy publikowane na kanale Reżysera Życia.

 

Na zgłoszenia czekamy do 11 sierpnia.

Więcej informacji na temat konkursu znajdą Państwo pod wskazanym adresem: Otwiera zewnętrzny odsyłacz w nowym okniehttps://www.facebook.com/notes/903147780061192/

Konkurs

attach_file Załączniki