AKTUALNOŚCI

08-11-2019

Nowe oblicze hali sportowej w Krośniewicach: Gmina Krośniewice

Nowe oblicze hali sportowej w Krośniewicach

W dniu 31 października odbył się odbiór doposażenia w hali sportowej w Krośniewicach. W ramach inwestycji zostały wymienione trybuny, kotary grodzące i piłkochwyty.

Realizacji tego zadania podjęła się firma MTB Group z Myślenic, której oferta okazała się być najkorzystniejszą spośród pozostałych. Jej wartość wynosiła 82561,14 zł.

Inwestycja została zrealizowana we współpracy z Województwem Łódzkim, które na ten cel przeznaczyło dotację w wysokości 60 000 zł. Wkład własny Gminy Krośniewice wynosił zatem 22561 zł.

Społeczność Krośniewic już niedługo będzie mogła przekonać się, jak zmiana ta wpłynie na komfort sportowców oraz widowni, ponieważ 24 listopada 2019 r. odbędą się tam XVI Mistrzostwa Krośniewic w Futsalu o Puchar Burmistrza Krośniewic. Serdecznie zapraszamy.

Mamy nadzieję, że najnowsza inwestycja w hali sportowej zarządzanej przez Gminne Centrum Kultury, Sportu i Rekreacji w Krośniewicach zdecydowanie przyczyni się do polepszenia warunków do uprawiania spotu przez mieszkańców naszej Gminy.