AKTUALNOŚCI

20-01-2020

Akademia High School - nabór: Gmina Krośniewice

Akademia High School - nabór

Akademeia High School to międzynarodowe liceum w Warszawie zorganizowane na wzór uniwersytetu, oferujące brytyjski program nauczania iGCSEs i Otwiera zewnętrzny odsyłacz w nowym oknieA Levels. Kształcone są tam osoby ciekawe świata, poszukujące nowatorskich rozwiązań, odważne w zadawaniu pytań. Oferowane jest również wsparcie dla zdolnych uczniów, którzy ze względów ekonomicznych nie mogą ubiegać się o przyjęcie do naszego liceum w trybie standardowym.

Od 13 stycznia zapraszamy osoby zmotywowane, pracowite, ciekawe oraz osiągające wybitne wyniki w nauce lub uzdolnione artystycznie do udziału w jednym z dwóch konkursów stypendialnych: Otwiera zewnętrzny odsyłacz w nowym oknieakademickim lub Otwiera zewnętrzny odsyłacz w nowym oknieartystycznym.

Oba programy stypendiów uwzględniają całościowe bądź częściowe zwolnienie z opłat za naukę w naszej szkole. Decyzje o przyznaniu wsparcia podejmowane są na podstawie dotychczasowych osiągnięć naukowych kandydatów oraz ich wyników w postępowaniu rekrutacyjnym. Aplikacje stypendialne można składać do 28 lutego 2020.

 

O Akademeia High School

Edukacja w Akademei rozpoczyna się od Otwiera zewnętrzny odsyłacz w nowym oknieoceny potencjału akademickiego, w trakcie którego sprawdzane są zdolności każdego ucznia oraz określane jego mocne strony. Większość uczniów przygotowuje się do studiów na Otwiera zewnętrzny odsyłacz w nowym oknienajlepszych uniwersytetach na świecie, dlatego też wszystkie zajęcia prowadzone są w języku angielskim. Akademeia High School jest akredytowanym centrum egzaminacyjnym UCAS, Cambridge International, Edexcel (Pearson) i AQA. W ofercie znajduje się kurs egzaminacyjny SAT/ACT dla uczniów ubiegających się o przyjęcie na uniwersytety amerykańskie oraz szereg zajęć dodatkowych, w tym prawo, debaty, programowanie, muzykę, teatr i twórcze pisanie.

Więcej informacji o Akademeia High School uzyskają Państwo na Otwiera zewnętrzny odsyłacz w nowym okniestronie internetowej lub w Otwiera zewnętrzny odsyłacz w nowym okniebiuletynie informacyjnym.

Biuro:

Otwiera program do wysyłania emailioffice(at)akademeia.edu.pl
+ 48 22 299 87 87

Rekrutacja:

Otwiera program do wysyłania emailiadmissions(at)akademeia.edu.pl
+48 22 299 87 80

attach_file Załączniki