AKTUALNOŚCI

30-01-2020

SPOTKANIE INFORMACYJNE PROGRAMU „Europa dla obywateli”: Gmina Krośniewice

SPOTKANIE INFORMACYJNE PROGRAMU „Europa dla obywateli”

6 lutego 2020 r. w Łodzi 
EC1 Łódź- Miasto Kultury – sala konferencyjna nr 3

Targowa 1/3, 90-022 Łódź (wejście od ul. Tuwima)

Punkt Kontaktowy "Europa dla obywateli" serdecznie zaprasza przedstawicieli NGO, samorządów oraz innych organizacji i instytucji działających w obszarze społeczeństwa obywatelskiego na spotkanie informacyjne na temat programu europejskiego "Europa dla obywateli", które odbędzie się 6 lutego 2020 r. w Łodzi.

Celem spotkania jest przybliżenie przedstawicielom organizacji pozarządowych i jednostek samorządu terytorialnego, instytucji edukacyjnych, badawczych, aktywistom i społecznikom oraz osobom zainteresowanym realizacją projektów międzynarodowych zasad ubiegania się o dofinansowanie w programie Unii Europejskiej „Europa dla obywateli”.Podczas spotkania przekażemy informacje o celach, założeniach i priorytetach programu, rodzajach działań w ramach programu oraz terminach konkursu wniosków w 2020 roku. 

W związku ze zbliżającym się terminem składania wniosków na działanie 2.2 Sieci miast – 3 marca 2020 r., w spotkaniu wezmą udział zaproszeni beneficjenci programu, których projekty uzyskały dofinansowanie w ramach wyżej wspomnianego działania. Wśród nich znajdzie się Pani Agnieszka Murawska z Marszałkowskiego Urzędu Województwa Łódzkiego, która zaprezentuje projekt: “Wyzwania dla centrów regionalnych: przeciwdziałanie depopulacji, rozwój dobrych praktyk – DECODE” oraz Pani Renata Nowak z Partnerstwa Ziemi Brzezińskiej, która opowie o projekcie “Pamięć europejska, integracja, imigracja wczoraj i dziś – trudne pytania jak żyć razem“.

Spotkanie jest otwarte i bezpłatne; jeżeli będą Państwo zainteresowani udziałem w spotkaniu prosimy o wysłanie zgłoszenia na adres e-mail: Otwiera program do wysyłania emailimmodzelewska(at)iam.pl.

 

Więcej o programie "Europa dla obywateli" znajduje się na stronie polskiego Punktu Kontaktowego: Otwiera zewnętrzny odsyłacz w nowym okniehttps://europadlaobywateli.pl oraz na profilu Facebook: Otwiera zewnętrzny odsyłacz w nowym okniewww.facebook.com/ProgramEuropaDlaObywateli