AKTUALNOŚCI

25-02-2020

[SP w Nowem] II EDYCJA HALOWEJ PIŁKI NOŻNEJ: Gmina Krośniewice

[SP w Nowem] II EDYCJA HALOWEJ PIŁKI NOŻNEJ

18 lutego 2020 roku tradycyjnie rozgrywki odbyły się na sali sportowej w Szkole Podstawowej im. gen. Władysława Andersa w Nowem. Tym razem nasze zaproszenie przyjęli: Komisariat Policji w Krośniewicach, Ochotnicza Straż Pożarna w Krośniewicach, Rodzice uczniów naszej szkoły.

Dla uczniów było to nie lada wyzwanie, gdyż formuła turnieju mówiła, że każdy zespół musi zagrać z każdym. Jednak zapału i wielkich emocji nie zabrakło do samego końca. Imprezie towarzyszył gorący i niezwykły doping kibiców wypełnionych po same brzegi trybun. Inicjatywa okazała się bardzo trafnym pomysłem. Rozgrywki, które przebiegły w bardzo ciepłej atmosferze były nie tylko okazją do sprawdzenia swoich sił przez krośniewickich policjantów, strażaków - ochotników, rodziców i naszej szkolnej reprezentacji, ale również pozwoliły przełamać barierę, jaką stawia ranga i powaga tych służb . Turniej był też okazją do integracji młodzieży z przedstawicielami poważnych instytucji. Mamy nadzieję, że będzie to nasza tradycja na kolejne lata.

Zapraszamy do obejrzenia fotogalerii oraz zmontowanego z turnieju filmu

attach_file Załączniki