AKTUALNOŚCI

04-06-2020

STOP WANDALOM! - ZDEWASTOWANE RÓŻE PRZY MUZEUM: Gmina Krośniewice

STOP WANDALOM! - ZDEWASTOWANE RÓŻE PRZY MUZEUM

STOP WANDALOM!

ZDEWASTOWANE RÓŻE PRZY MUZEUM

Większość miast w Polsce miewa problemy z wandalami. To specyficzny typ mieszkańca, któremu z niewiadomych powodów przeszkadzają śmietniki, wiaty przystankowe, czy nawet świeżo posadzone kwiaty. Jak się łatwo domyślić, niszczenie mienia jest nie zgodne z prawem.

Do nieprzyjemnego incydentu wandalizmu doszło w ostatnich dniach przy ulicy Plac Wolności. Nasadzone róże zostały opryskane przez nieznanego sprawcę silnym środkiem chemicznym. Wszystkich mieszkańców miasta prosimy o szczególne zwrócenie uwagi na wszelkie procedery wandalizmu. Niszczenie mienia miejskiego to nic innego jak marnotrawienie publicznych pieniędzy.

Zwracamy się o pomoc do mieszkańców:

Jeśli ktoś widział podejrzane osoby kręcące się w ostatnim czasie w pobliżu kwietników przy muzeum prosimy o informację do MZGKiM lub na Komisariat Policji w Krośniewicach, by ustalić sprawcę lub sprawców i wyjaśnić cel dokonanych zniszczeń.

PO RAZ KOLEJNY APELUJEMY O USZANOWANIE WYKONANYCH PRAC, NIENISZCZENIE MIENIA MIEJSKIEGO, POSADZONYCH KWIATÓW I ZAŚMIECANIE MIEJSC UŻYTECZNOŚCI PUBLICZNEJ.
BARDZO PROSIMY O NIEZAPEŁNIANIE KOSZY MIEJSKICH ODPADAMI Z GOSPODARSTW DOMOWYCH.

attach_file Załączniki