AKTUALNOŚCI

03-07-2020

Wszystko o dotacjach dla rolnictwa – szkolenie on-line.: Gmina Krośniewice

Wszystko o dotacjach dla rolnictwa – szkolenie on-line.

Agencja Restrukturyzacji i Modernizacji Rolnictwa Łódzki Oddział Regionalny zaprasza na szkolenie on-line pt. „Krajowy webinar DOTACJE DLA ROLNICTWA”, skierowane do rolników i innych osób zainteresowanych programami pomocowymi, które realizuje i obsługuje ARiMR. Termin szkolenia dla woj. łódzkiego to 8 lipca 2020 r., godzina 12.00.

Zakres tematyczny szkolenia:

  • Modernizacja gospodarstw rolnych (OBSZAR D, NAWADNIANIE);
  • Restrukturyzacja małych gospodarstw;
  • Premie dla młodych rolników;
  • Inwestycje odtwarzające potencjał produkcji rolnej.

Szkolenie będzie transmitowane na żywo wraz z możliwością prowadzenia czatu oraz udzielania odpowiedzi na zdawane pytania przez ekspertów ARiMR i Wody Polskie. Link aktywacyjny do szkolenia (aktywny w dniu szkolenia):

Otwiera zewnętrzny odsyłacz w nowym okniehttps://zoom.us/…/regi…/tJ0pduGtqTMvH9Jfq1BNIB_26qaGeOgb34bZ

Otwiera zewnętrzny odsyłacz w nowym okniehttps://zoom.us/meeting/register/tJ0pduGtqTMvH9Jfq1BNIB_26qaGeOgb34bZ?fbclid=IwAR0RQZAtVjIV0Mtgyn7WqiZg-rTFAf4nwXPeK8S4nkQoItAHseSFotg1kvI

Po naciśnięciu linku do szkolenia bądź skopiowaniu go do dowolnej przeglądarki uczestnik zostanie przekierowany do szkolenia w aplikacji ZOOM, które będzie aktywne dopiero w dniu szkolenia.

W webinarze mogą wziąć udział:

  • osoby, które już posiadają konto w aplikacji ZOOM,
  • osoby, które nie posiadają konta i nie chcą go utworzyć.

Projekt realizowany jest we współpracy ARiMR i Parlamentarnego Zespołu ds. Rozwoju i Wsparcia Przedsiębiorstw. Został objęty patronatem instytucji zarządzających: Ministerstwo Rolnictwa i Rozwoju Wsi, Ministerstwo Gospodarki Morskiej i Żeglugi Śródlądowej oraz przez Wody Polskie i Kancelarię Prezesa Rady Ministrów.

Spotkania on-line, z uwagi na zakres terytorialny, możliwości techniczne oraz liczbę uczestników zostały podzielone i zaplanowane w kilku etapach, dedykowane dla poszczególnych oddziałów regionalnych.

Zachęcamy do wzięcia udziału w szkoleniu!

attach_file Załączniki