AKTUALNOŚCI

09-09-2020

ZAPROSZENIE NA BEZPŁATNE SZKOLENIE : Gmina Krośniewice

ZAPROSZENIE NA BEZPŁATNE SZKOLENIE

Wojewoda Łódzki Tobiasz Bocheński, PFR oraz PFR Portal PPK

zapraszają na konferencję

„PPK blisko Ciebie”,

dot. funkcjonowania i wdrożenia Pracowniczych Planów Kapitałowych (PPK)

Łódź, 18.09.2020 godz. 11:00 Łódzka Specjalna Strefa Ekonomiczna

Celem cyklu konferencji wojewódzkich pod nazwą „PPK Blisko Ciebie” jest wsparcie przedsiębiorców w procesie wdrażania Pracowniczych Planów Kapitałowych.

Szczególnie serdecznie zapraszamy reprezentantów firm (właścicieli, kadrę zarządzającą, przedstawicieli działów HR i finansowych), a także media oraz wszystkie osoby zainteresowane tematyką PPK.

Konferencja realizowana jest przez PFR oraz PFR Portal PPK we współpracy z Wojewodą. Spotkanie obejmuje prezentację najważniejszych założeń Ustawy o PPK, omówienie zasad wdrożenia programu, a także przedstawienie dotychczasowych doświadczeń pracodawców. W planie spotkania przewidziany jest czas na indywidualne konsultacje z Ekspertami Regionalnymi PPK oraz na sesję pytań i odpowiedzi.

Udział w spotkaniu jest bezpłatny, jednak obowiązuje rejestracja. Program konferencji oraz formularz rejestracyjny dostępne są na specjalnie dedykowanej wydarzeniu Otwiera zewnętrzny odsyłacz w nowym okniestronie.

W celu zapobiegania rozprzestrzeniania się wirusa SARS-CoV-2 konferencje będą prowadzone z zachowaniem wszelkich środków ostrożności i zasad bezpieczeństwa. Przed rejestracją na wydarzenie prosimy o zapoznanie się z naszymi zasadami uczestnictwa w szkoleniach stacjonarnych, które znajdują się Otwiera zewnętrzny odsyłacz w nowym oknietutaj.

attach_file Załączniki

Ikona png ppk.png png 147,46 kB
Ikona png csm_ppk_a98ddb08a0.png png 137,60 kB