AKTUALNOŚCI

15-09-2020

Kino rusza w Polskę po wakacjach –Plan na kino w Twoim mieście: Gmina Krośniewice

Kino rusza w Polskę po wakacjach –Plan na kino w Twoim mieście

„Cześć, tu kino! Tęskniliście? Ja bardzo! Planuję ponownie odwiedzić miejscowości, w których na co dzień mnie nie ma” –tak powiedziałoby kino, gdyby mogło mówić. Na szczęście znowu przemówi obrazem z dużego ekranu. Kolejny raz Provident i AXA zapraszają bowiem mieszkańców miast, w których nie ma kina, na największe premiery filmowe w ramach akcji Plan na kino.

 

 

#ChodźDoKinaNajwiększe

kino objazdowe w Polsce rusza w trasę 11 września, co zbiega się w czasie z pierwszą w historii wspólną akcją wszystkich polskich kin pod hasłem „Kino to emocje”. To wyjątkowa kampania społeczna, która w pełnych emocji spotach zudziałem Joanny Kulig iMarcina Dorocińskiego podkreśla bardzo ważną rolę kina wnaszym życiu. Dzięki Provident i AXA widzowie z miejscowości, w których kinanie ma, będą mogli przeżywać filmowe emocje na dużym ekranie podobnie jak mieszkańcydużych aglomeracji.

Plan na kino w Twoim mieście

Plan pierwszej, po okresie społecznej izolacji, trasy kinowej obejmuje 20 miejscowości i ponad 100 seansów. Najnowsze hity kinowe będą wyświetlane m.in. w Brodnicy, Wolsztynie, Nidzicy, Lidzbarku, Kaletach, Sycowie i wielu innych miejscowościach. Trasa kina objazdowego Provident i AXA jest już dostępna na stronie: Otwiera zewnętrzny odsyłacz w nowym okniewww.plannakino.pl/trasa_kina.

Największe hity na dużym ekranie

W repertuarze nie mogło zabraknąć najnowszego filmu Patryka Vegi „Pętla”,w którym ponownie spotykają się Antek Królikowski i Piotr Stramowski. Tylko w premierowy weekend produkcja zgromadziła przed ekranami niemalże 180000 widzów i pierwszy raz od marca w kinach w całej Polsce wyprzedawała seanse do ostatniego miejsca. Podobnie dużym zainteresowaniem cieszy się film „Scooby-Doo!”-pierwsza kinowa animacja, przedstawiająca przygody uwielbianego przez całe pokolenia wiecznie głodnego czworonoga Scooby’ego, jego kumpla Kudłatego, Freda, Wilmy i Dafne oraz założonej przez nich Tajemniczej Spółki. Uzupełnieniem repertuaru jest produkcja „Zieja”, która przypomina o wybitnym księdzu, współzałożycielu Komitetu Obrony Robotników (KOR), wyjątkowej postaci w historii Polski. W filmie w rolach głównych zobaczymy niesamowity duet aktorski: Andrzeja Seweryna i Zbigniewa Zamachowskiego. W kolejce do wyświetlenia czekają już następne produkcje m.in.: „Trolle 2”, „Jak zostać gwiazdą” z Maciejem Zakościelnym, „Wonder Woman 1984”, „Listy do M. 4” oraz „Nie czas umierać”, czyli najnowsze przygody słynnego agenta 007 Jamesa Bonda.

Komfortowo i bezpiecznie

Plan na kino Provident i AXA to nowoczesna formuła kin objazdowych i kontynuacja 125-letniej tradycji oglądania filmów. Do końca 2020 roku organizatorzy przedsięwzięcia stawiają na premierowy repertuar oraz komfort i bezpieczeństwo widzów, wdrażając rządowe wytyczne, dotyczącenowych zasad sanitarnych związanych z pandemiąCovid-19. Aby wejść do odwiedzanego przez kino Ośrodka Kultury, widzowie będą musieli poddać się dobrowolnemu pomiarowi temperatury i zdezynfekować dłonie. Przerwy między seansami uwzględniają dezynfekcję sali kinowej i foyer. Fani kina będą więc mogli oglądać najnowsze produkcje nie tylko komfortowo, ale przede wszystkim bezpiecznie. Więcej szczegółów na Otwiera zewnętrzny odsyłacz w nowym okniewww.plannakino.pl/bezpieczenstwo

Plan na kino przedstawiają: Provident i AXA

Plan na kino to wspólny projekt firmy Outdoor Cinema oraz marek Provident i AXA, przygotowany z myślą o mieszkańcach miejscowości, w których nie ma kin.To największe w Polsce kino objazdowe, które odpowiada na prawdziwą potrzebę społeczną, oferując dostęp do kina oraz premierowego repertuaru filmowego. Projekt został uznany za najlepiej zaprojektowaną usługę roku w konkursie Dobry Wzór 2013 oraz otrzymał wyróżnienie Laur Eksperta w 2015 roku.

Organizator: Outdoor Cinema

Partnerzy strategiczni: TVN i TVN 7

Patroni medialni:Filmweb, Wirtualna Polska, miesięcznik KINO

Partner barku kinowego: Coca-Cola

attach_file Załączniki