AKTUALNOŚCI

02-12-2020

„Szkolenia szansą na rozwój - Fundusze Europejskie na szkolenia dla pracowników mikro, małych, średnich przedsiębiorstw”: Gmina Krośniewice

„Szkolenia szansą na rozwój - Fundusze Europejskie na szkolenia dla pracowników mikro, małych, średnich przedsiębiorstw”

Lokalny Punkt Informacyjny Funduszy Europejskich w Łowiczu zaprasza do udziału w bezpłatnym webinarium pn. „Szkolenia szansą na rozwój - Fundusze Europejskie na szkolenia dla pracowników mikro, małych, średnich przedsiębiorstw”.

Spotkanie odbędzie się w formule on-line: 9 grudnia 2020 r. w godz. 10: 00 – 10:40 za pomocą komunikatora Cisco Webex.

W przypadku chęci wzięcia udziału w spotkaniu informacyjnym, prosimy o wypełnienie formularza zgłoszeniowego dostępnego na stronie: Otwiera zewnętrzny odsyłacz w nowym okniehttps://rpo.lodzkie.pl/szkolenia-pife/item/4579-webinarium-pn-szkolenia-szansa-na-rozwoj-fundusze-europejskie-na-szkolenia-dla-pracownikow-mikro-malych-srednich-przedsiebiorstw. Informujemy o możliwości zapewnienia tłumacza języka migowego podczas spotkania. Potrzebę taką wystarczy zaznaczyć w formularzu zgłoszeniowym. Z uwagi na ograniczoną liczbę miejsc o udziale w spotkaniu decydować będzie kolejność zgłoszeń. W przypadku pytań prosimy o kontakt z organizatorem.

Dla kogo

Do skorzystania ze spotkania zapraszamy przedsiębiorców prowadzących działalność gospodarczą na terenie województwa łódzkiego.

Program spotkania

-Dofinansowanie szkoleń w ramach:

-Bazy Usług Rozwojowych

  • omówienie zasad korzystania z portalu i Instytucji udzielających wsparcia w województwie łódzkim,
  • przedstawienie zasad przyznawania finansowania.

-Krajowego Funduszu Szkoleniowego.

Inwestuj w rozwój – pożyczka na kształcenie

 

Źródła informacji o Funduszach Europejskich. 

 

Organizator spotkania:
Lokalny Punkt Informacyjny Funduszy Europejskich w Łowiczu
ul. Świętojańska 1 99-400 Łowicz
Tel.: 46 837 72 29; 46 837 52 67
e-mail: Otwiera program do wysyłania emailiLPILowicz(at)lodzkie.pl

attach_file Załączniki