AKTUALNOŚCI

02-12-2020

ZUS zaprasza do udziału w Panelu dyskusyjnym z udziałem Członka Zarządu ZUS: Gmina Krośniewice

ZUS zaprasza do udziału w Panelu dyskusyjnym z udziałem Członka Zarządu ZUS

Zakład Ubezpieczeń Społecznych zaprasza do udziału w Panelu dyskusyjnym z udziałem Pawła Jaroszka – Członka Zarządu ZUS. Dyskusja odbędzie się 3 grudnia w godzinach od 9:30 do 10:15 w ramach Europejskiego Forum Gospodarczego – Łódzkie 2020. W tym roku Forum organizowane jest w formie online. Tematem panelowej dyskusji będzie: „Łódzkie w walce z COVID – 19 – rola Instytucji Pośredniczących”.

 

Panel organizuje Centrum Obsługi Przedsiębiorcy w Łodzi. Wezmą w nim udział także przedstawiciele łódzkich instytucji i firm prywatnych. Podczas panelu przedsiębiorcy z regionu łódzkiego dowiedzą się m.in. jakie działania są podejmowane w celu niwelowania negatywnych skutków gospodarczych pandemii COVID-19 oraz jakie instrumenty finansowe zostały i zostaną uruchomione dla firm, aby umożliwić im bieżące funkcjonowanie oraz dalszy rozwój.

Prelegenci:

  • Paweł Jaroszek, Członek Zarządu, Zakład Ubezpieczeń Społecznych
  • Kamil Jeziorski, Dyrektor Wojewódzkiego Urzędu Pracy w Łodzi
  • prof. dr hab. Inż. Krzysztof Jóźwik, Rektor Politechniki Łódzkiej
  • Łukasz Stajuda, Dyrektor Centrum Obsługi Przedsiębiorcy w Łodzi
  • dr Maciej Wejman, Prezes Zarządu Regionalnego Funduszu Rozwoju Województwa Łódzkiego
  • Przemysław Kościan, Octopus VR sp. z o. o.
  • mgr inż. Paweł Nowak, Specjalista ds. Badań i Rozwoju, Wojskowe Zakłady Lotnicze nr 1 S.A.
  • mgr Agnieszka Koziara-Szczęsna, Specjalista ds. Marketingu, Wojskowe Zakłady Lotnicze nr 1 S.A

Żeby wziąć udział w wydarzeniu, wystarczy zarejestrować się na stronie: Otwiera zewnętrzny odsyłacz w nowym oknieelodzkie.pl w zakładce Wydarzenia, XIII Europejskie Forum Gospodarcze – Łódzkie 2020, albo uczestniczyć w wydarzeniu za pośrednictwem strony Otwiera zewnętrzny odsyłacz w nowym okniewww.forum.lodzkie.pl. Każdy zarejestrowany uczestnik otrzyma link z dostępem do strony transmisji wydarzenia. Udział w wydarzeniu jest bezpłatny. Rejestracja jest możliwa do 2 grudnia do 8:00 rano. Osoby, które się nie zarejestrują mogą uczestniczyć w wydarzeniu za pośrednictwem strony Otwiera zewnętrzny odsyłacz w nowym okniewww.forum.lodzkie.pl.

Europejskie Forum Gospodarcze – Łódzkie 2020 to cykliczne wydarzenie organizowane od kilkunastu lat przez Województwo Łódzkie i stanowi platformę wymiany doświadczeń między przedsiębiorcami – szczególnie małych i średnich firm. Wydarzenie obejmuje różnorodne tematy gospodarcze. Będzie mowa o przedsiębiorczości, logistyce oraz transporcie. Europejskie Forum Gospodarcze to otwarta dyskusja prowadzona przez fachowców zachęcających do włączania się, wyrażania spostrzeżeń i opinii. Oficjalna strona wydarzenia: Otwiera zewnętrzny odsyłacz w nowym okniehttps://forum.lodzkie.pl/.

Monika Kiełczyńska
Regionalny rzecznik prasowy ZUS
województwa łódzkiego

attach_file Załączniki