AKTUALNOŚCI

22-01-2021

25 stycznia ZUS i ŁSSE zapraszają na WEBINAR – Wsparcie w ramach Tarczy 6.0: Gmina Krośniewice

25 stycznia ZUS i ŁSSE zapraszają na WEBINAR – Wsparcie w ramach Tarczy 6.0

Oddziały Zakładu Ubezpieczeń Społecznych z województwa łódzkiego wspólnie z Łódzką Specjalną Strefą Ekonomiczną zapraszają na bezpłatny WEBINAR na temat Wsparcia z ZUS w ramach Tarczy 6.0. Spotkanie online odbędzie się 25 stycznia, początek o godz. 10:00.

W czasie spotkania powiemy o:

- Zwolnieniu z opłacania składek dla płatników z określonych branż na podstawie Tarczy antykryzysowej 6.0 – wnioski od 30 grudnia 2020 r.

- Dodatkowym świadczeniu postojowym.

- Jednorazowym dodatkowym świadczeniu postojowym dla osoby prowadzącej pozarolniczą działalność gospodarczą oraz – wnioski od 30 grudnia 2020 r.

- Jednorazowym dodatkowym świadczeniu postojowym dla osób wykonujących umowy cywilnoprawne – wnioski od 15 stycznia 2021 r.

- Zwolnieniu z obowiązku naliczania składek od umów cywilnoprawnych – wnioski od 1 stycznia 2021 r. i obowiązku informowania ZUS o umowach o dzieło zawieranych od 1 stycznia 2021 r

 

Udział w webinarze jest bezpłatny. Liczba miejsc ograniczona. Obowiązuje jedynie wcześniejsza rejestracja, której można dokonać na stronie Otwiera zewnętrzny odsyłacz w nowym okniewww.sse.lodz.pl.

Po zarejestrowaniu się, uczestnicy otrzymają wiadomość mailową (najpóźniej do 25 stycznia do g. 8.00) wraz z linkiem do pokoju webinarowego.

W trakcie spotkania eksperci z I i II oddziału w Łodzi oraz tomaszowskiego oddziału ZUS będą odpowiadać na pytania, które można zadać formularzu podczas rejestracji na webinar.

Spotkanie zostanie przeprowadzone za pomocą platformy WEBEX MEETINGS.

Link do rejestracji:

Otwiera zewnętrzny odsyłacz w nowym okniehttps://forms.office.com/Pages/ResponsePage.aspx?id=aNlUOeJXaEy9MHV0ehlUK4dQGNHpQcBHpkL5ZhmxFPxUOTZDWDhYM0FVR0dRT1dSR1VCSUNKM0gzTS4u

Monika Kiełczyńska
Regionalny rzecznik prasowy ZUS
województwa łódzkiego