AKTUALNOŚCI

22-09-2021

Webinar "Rozlicz projekt EFS z sukcesem – SL2014 dla początkujących": Gmina Krośniewice

Webinar "Rozlicz projekt EFS z sukcesem – SL2014 dla początkujących"

Lokalny Punkt Informacyjny Funduszy Europejskich w Łowiczu zaprasza do udziału w bezpłatnym webinarium pn. „Rozlicz projekt EFS z sukcesem – SL2014 dla początkujących”. Celem webinarium jest zapoznanie Beneficjentów z zasadami rozliczania projektów za pomocą systemu SL2014. Webinarium odbędzie się 28 września 2021 roku w godz. 10:00 – 11:15.

W przypadku chęci wzięcia udziału w webinarium, prosimy o wypełnienie formularza zgłoszeniowego dostępnego wraz z niniejszą informacją:

Otwiera zewnętrzny odsyłacz w nowym okniehttps://rpo.lodzkie.pl/szkolenia-pife/item/5082-webinarium-pn-rozlicz-projekt-efs-z-sukcesem-sl2014-dla-poczatkujacych pod przyciskiem „Weź udział”. Z uwagi na ograniczoną liczbę miejsc o udziale w webinarium decydować będzie kolejność zgłoszeń. Po dokonaniu rejestracji za pomocą formularza zgłoszeniowego zostanie wysłane potwierdzenie udziału w webinarium wraz z technicznymi informacjami na temat sposobu połączenia.

Więcej informacji o webinarium dostępne jest na stronie: Otwiera zewnętrzny odsyłacz w nowym okniehttps://rpo.lodzkie.pl/szkolenia-pife/item/5082-webinarium-pn-rozlicz-projekt-efs-z-sukcesem-sl2014-dla-poczatkujacych

W przypadku dodatkowych pytań zapraszam do ponownego kontaktu.

 

Michał Rutkowski
Inspektor ds. informacji o Funduszach Europejskich
Urząd Marszałkowski Województwa Łódzkiego
Departament Polityki Regionalnej Wydział Sieci Punktów Informacyjnych Funduszy Europejskich
ul. Tuwima 22/26, 90-002 Łódź
Lokalny Punkt Informacyjny Funduszy Europejskich w Łowiczu

attach_file Załączniki