AKTUALNOŚCI

30-09-2021

[ZUS] Co to jest zbieg tytułów do ubezpieczenia – szkolenie on-line: Gmina Krośniewice

[ZUS] Co to jest zbieg tytułów do ubezpieczenia – szkolenie on-line

Zakład Ubezpieczeń Społecznych I Oddział w Łodzi zaprasza do udziału w bezpłatnym szkoleniu, którego tematem będzie „Zbieg tytułów do ubezpieczenia”.

Ze zbiegiem tytułów do ubezpieczeń mamy do czynienia, kiedy ubezpieczony spełnia warunki do objęcia go ubezpieczeniami społecznymi z dwóch lub więcej tytułów, na przykład umowy-zlecenie i działalności pozarolniczej, umowy o pracę i działalności gospodarczej, pobierania emerytury i wykonywania umowy zlecenia.

Podczas szkolenia można się będzie dowiedzieć jak rozliczać i opłacać składki, jeśli wykonuje się jednocześnie np. kilka rodzajów działalności gospodarczej; działalność gospodarczą i umowę o pracę; działalność gospodarczą i umowę zlecenie etc.

Szkolenie odbędzie się w środę, 6 października 2021 r., w godzinach od 10:00 do 11:30.

Spotkanie odbędzie się ON-LINE na platformie Webex Meeting.

Zgłoszenia na spotkanie przyjmujemy do 5 października br. do godz. 13:00 pod adresem e-mailowym: Otwiera program do wysyłania emailiszkolenia_lodz(at)zus.pl. Przy zapisie prosimy o wskazanie imienia, nazwiska i adresu e-mail.

Prosimy także, o wypełnienie i odesłanie na ww. adres e-mailowy zgody na przetwarzanie danych osobowych (załącznik). Jest to warunek niezbędny do wzięcia udziału w szkoleniu.

W szkoleniu mogą wziąć udział wszyscy klienci, bez względu na miejsce zamieszkania.

Więcej pod Otwiera zewnętrzny odsyłacz w nowym oknielinkiem.

Zapraszamy!

Monika Kiełczyńska
Regionalny rzecznik prasowy ZUS
województwa łódzkiego

attach_file Załączniki