AKTUALNOŚCI

Grafika dekoracyjna - 6 grudnia włączone zostaną świąteczne ozdoby - Burmistrz Krośniewic zaprasza mieszkańców do wspólnych obchodów dnia Świętego Mikołaja.
30-11-2023

Mieszkańcy Krośniewic będą wspólnie świętować Mikołajki; 6 grudnia włączone zostaną świąteczne ozdoby

Burmistrz Krośniewic zaprasza mieszkańców do wspólnych obchodów dnia Świętego Mikołaja. Młodsi, ale także starsi będą mogli wspólnie świętować już w najbliższą środę. Poza tym w planach jest Wigilia Gminna i Kiermasz Bożonarodzeniowy. 

6 grudnia odbędzie się spotkanie z Mikołajem, nastąpi też oficjalne włączenie świątecznych ozdób.

 Zapraszamy, 6 grudnia, dzieci z przedszkola ale i też naszych mieszkańców; odbędzie się oficjalne odpalenie naszych ozdób świątecznych, aby też wprowadzić mieszkańców w świąteczny nastrój. Odbędzie się również spotkanie z Mikołajem, w planach są też gry i zabawy, konkursy dla dzieci, dla najmłodszych przedszkolaków. Serdecznie zapraszamy. - zaprasza Katarzyna Erdman, burmistrz Krośniewic. 

  • Spotkanie odbędzie się w dzień Mikołajek o 11:00 na Placu Wolności w Krośniewicach.

W Krośniewicach w planach jest także Wigilia Gminna i Kiermasz Bożonarodzeniowy. 16 grudnia na skwerze miejskim od 13:00 na mieszkańców będą czekać stoiska świąteczne oraz występy artystyczne.

Zorganizowane zostaną także konkursy z nagrodami oraz poczęstunek. 

 

Autor - Weronika Bartczak (tukutno.pl)
Link do oryginalnego artykułu: https://tukutno.pl/pl/11_wiadomosci/1233_mieszkancy-krosniewic-beda-wspolnie-swietowac-mikolajki.html

fot: fot. GCKSiR w Krośniewicach