AKTUALNOŚCI

28-02-2024

Dofinansowanie dla Gminy Krośniewice w ramach programu "Ogrody przyjazne naturze"

Wspaniała wiadomość! Gmina Krośniewice otrzymała dofinansowanie w wysokości 170 000 zł z Urzędu Marszałkowskiego Województwa Łódzkiego w ramach programu "Ogrody Przyjazne Naturze"!

Jesteśmy niezmiernie dumni z tego, że nasz projekt "Gmina z Pomysłem, Przyjazna Naturze" został doceniony i wsparcie finansowe pozwoli nam jeszcze bardziej rozwijać nasze piękne tereny z myślą o harmonii z naturą.

Dzięki tej dotacji będziemy mogli zrealizować wiele fascynujących inicjatyw, które będą sprzyjały ochronie środowiska, dbałości o przyrodę oraz tworzeniu przestrzeni, w której ludzie będą mogli cieszyć się pięknem natury.

Jesteśmy gotowi do pracy i nie możemy się doczekać, aby rozpocząć realizację naszych pomysłów! Dziękujemy serdecznie Urzędowi Marszałkowskiemu Województwa Łódzkiego za wsparcie oraz wszystkim mieszkańcom, którzy inspirują nas do tworzenia coraz bardziej przyjaznego dla natury środowiska! 

https://tukutno.pl/pl/11_wiadomosci/2794_gminy-krosniewice-i-lanieta-z-dotacjami-na-tereny-zielone.html?fbclid=IwAR0shXFt3Gt9UGMWrO9YRgRkIU1XNQTPzVOOtAHui0QxVS5Df0jfWeuUCx0