AKTUALNOŚCI

27-03-2024

Zakończył się piąty, jubileuszowy "Turniej o Puchar Burmistrza Krośniewic"!

Osiem niesamowitych drużyn, dwie pasjonujące kategorie wiekowe, 18 meczy pełnych emocji i niezapomnianych chwil na boisku! To był weekend pełen sportowych zmagań i niesamowitych doświadczeń!

Przez trzy dni trwania turnieju nie zabrakło emocji - aż 11 meczy zakończyło się jednopunktowymi zwycięstwami, a 5 z nich wymagało dogrywki!

W turnieju brali udział nie tylko lokalni zawodnicy, ale również trzy drużyny z Czech oraz Centaury Warszawa i Lions Kutno! Dziękujemy wszystkim drużynom za udział i wspaniałą rywalizację!  

Podczas turnieju mieliśmy również przyjemność gościć trenera reprezentacji narodowej w kategorii U15, pana Mateusza Mleczko, który obserwował i oceniał umiejętności naszych zawodniczek.  

Na zakończenie niezwykłe emocje dostarczyły nam finały, w których młodzi zawodnicy dali z siebie wszystko, a kibice byli świadkami wspaniałej walki na boisku!  

Szczególne podziękowania kierowane są do Burmistrz Krośniewic Katarzyny Erdman, przedstawiciela sponsora Firmy Florian Centrum - Jowity Jóźwiak, kierownika GCKSiR - Miłosza Gawrysiaka oraz Prezesa PZBALL - Pawła Szczepanika!