AKTUALNOŚCI

11-04-2024

Nominacja kandydatów z naszej Gminy w plebiscycie MISTRZOWIE AGRO

Szanowni Państwo, miło mi poinformować o rozpoczęciu głosowania w kolejnej edycji akcji MISTRZOWIE AGRO - największym plebiscycie sołeckim i rolniczym w Polsce, prowadzonym w naszym województwie przez "Dziennik Łódzki" i "Express Ilustrowany" oraz ogólnopolski serwis i magazyn "Strefa Agro".

Laureaci konkursu zostaną wybrani najpierw w głosowaniu w powiatach, następnie na szczeblu wojewódzkim, a ostatecznie w skali całego kraju.

Serdecznie gratuluje uzyskania nominacji kandydatom z naszej Gminy w następujących kategoriach:

  • Koło Gospodyń Wiejskich Roku:

KGW Nowe Jankowice, KGW Szubsk-Towarzystwo, KGW Wolanki, KGW w Bielicach, KGW w Teresinie, KGW w Wychnach, Stowarzyszenie Gospodyń Wiejskich Szubsk Duży, Stowarzyszenie KGW w Wymysłowie, KGW Wolanki w Woli-Nowskiej

  • Sołtys Roku:

Alina Kucharska, Krzysztof Trzeciak, Mirosława Nowak, Tadeusz Godziembski, Jan Pluciński, Jadwiga Koczaska

  • Lider Społeczności Roku:

Joanna Wyrzykowska, Ewa Stolarczyk

Pozdrawiam
Katarzyna Erdman
Burmistrz Krośniewic