28-04-2016

Mistrzostwa Szkoły w Teście Coopera: Gmina Krośniewice

attach_file Załączniki

Mistrzostwa Szkoły w Teście Coopera

28 kwietnia w hali sportowej odbyły się Mistrzostwa Gimnazjum w Teście Coopera, czyli kto przebiegnie najdłuższy dystans w ciągu 12 minut.

Na starcie stanęło 19 osób (10 dziewcząt i 9 chłopców) wytypowanych po wcześniejszych sprawdzianach klasowych. Wśród chłopców najdłuższy dystans pokonał Michał Prajs – 3000 m, drugie miejsce zajął Dawid Kiński i Damian Zasadziński obaj przebiegli 2900 m. wśród dziewcząt najdalej dobiegła Martyna Ciesielska 2500 m, minimalnie bliżej Weronika Moruzgała, trzecie miejsce zajęła Daria Grzegorzewicz, która przebiegła 2450 m. Zwycięzcy zawodów otrzymali statuetki Mistrza Szkoły w Teście Coopera, a wszyscy uczestnicy dyplom w potwierdzeniem przebytego dystansu w czasie 12 minut. Zawody zorganizowali nauczyciele wychowania fizycznego Zespołu Szkół Nr 1 w Krośniewicach.